Säsongskort 2018
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ljungvalla Tennis
Träningsschema 2 maj - 5 juni
2019-04-28 15:17
Nu är schemat klart.

Har utgått från att få bra grupper i första hand och därefter tränartillsättning.
Därefter har jag försökt tillgodogöra alla de önskemål som fanns vilket är ett omöjligt uppdrag.
Försök lös det så att vi har kvar dessa grupper.

Går det absolut inte så hör av er till mig på 0733-265474 så får jag se om det går att lösa på något annat sätt.


MÅNDAG 
16:00-17:00 
Isak Henriksson
Viggo Kullegård
Liam Hultqvist
Isak Lundahl
Julian Renström
Oskar Wiberg
Elias Wessberg

17:00-18:00
James Lödkvist
Samuel Olsrud
Leon Budai
Alex Nilsson
Leo Nilsson
Elin Duwe
Jörgen Zidu Hong Johansson
Vidar Karlberg
Otto Stjärnfält

18:00-19:00
Filippa Ekvall
Alva Lundahl
Agnes Welin
Axel Buregård
Casper Munther
Sixten Munther
Ebba Frölich
Vera Silverbris 

19:00-20:00
Alfred Kronvall
Simon Mechler
Erik Råsbäck
Axel Råsbäck
Carl Helm
Gabriel Kaas Nevelainen

20:00-21:00
Melker Karlberg
Fredrik Rosendahl
Mathias Hillborg
Axel Jonsson
Alvin Björk
Kasper Ekvall


TISDAG
17:00-18:00
Alfred Tage
Marc Johansson
Gabriel Svensson
Viggo Kullegård
Julian Renström
Isak Lundahl
Oskar Wiberg

18:00-19:00
Edith Norin
Casper Munther
Sixten Munther
Dante Walstad
Alvin Willman
Elvira Kronvall
Aimi Örnselius
Amin El Kadaoui
Bastian Petersson
Ella Anderson

19:00-20:00
Erik Råsbäck
Axel Råsbäck
Gabriel Kaas Nevelainen
Theo Karlsson
Jennifer Forslund AitDani
Saga Norin
Levente Hazi
William Wollberg
Rebecca Ericsson
Wilma Laakmann

20:00-21:00
Magnus Nilsson
Madeleine Kullegård
Hanna-Sofia Råsbäck
Anna Björkman
Karin Baeck
Anastasia Lapouridou


ONSDAG
17:30-18:30
Annie Bergh
Filip Östling
Alfred Troedsson
Jan Duwe
Bastian Petersson
Casper Munther
Sixten Munther
Vera Silverbris 

18:30-19:30
Charlotte Larsson
Jakob Åkesson
Gabriel Kaas Nevelainen
Elin Duwe
Eliot Fridh
Olle Ohlqvist
Gabriel Dowert

19:30-20:30
Alfred Tage
Theo Karlsson
Isak Henriksson
Liam Hultqvist
Sofia Isgren
Hanna Eriksson
Oskar Wiberg


TORSDAG
17:00-18:00
Saga Flackerup
Ida Nilen
Elicia Bergh
Ellen Svederud
Tindra Persson
Klara Åkesson

18:00-19:00
Axel Buregård
Vincent Bohlin
Viktor Sjöholm
Jörgen Zidu Hong Johansson

20:00-21:00
Madeleine Kullegård
Hanna-Sofia Råsbäck
Magnus Nilsson
Karin Baeck
Joakim Pålsson
Jonas Nilsson


FREDAG
15:00-16:00
Viggo Kullegård
Elias Wessberg
Julian Renström
Isak Lundahl
Vidar Karlberg
Alfred Tage
Gabriel Svensson

16:00-17:00
Joel Ericsson
Oscar Kullegård
Ognjen Semiz
Linnéa Persson
Lykke Persson

17:00-18:00
Filip Östling
Minna Berggren
Alfred Troedsson
Jan Duwe
Peggy Löfgren
Isabelle Bäckman

18:00
Erik Göransson
Oskar Henriksson
Viktor Sjöholm
Melvin Berggren
Theo Anzoategui
James Lödkvist
Alex Nilsson
Samuel Olsrud

19:00-20:00
Sofia Isgren
Mathias Hillborg
Axel Jonsson
Melker Karlberg
Alvin Björk
Fredrik Rosendahl
Carl Helm
Alfred Kronvall
Simon Mechler


LÖRDAG
09:00-10:00
Minnea Jensen
Lana Semiz
Ninja Walstad
Emma Möller
Klara Åkesson
Tindra Persson
Nicon Jönsson Ståhl
Melvin Jensen

10:00-11:00
Ognjen Semiz
Alva Lundahl
Agnes Welin
Ebba Frölich
Victoria Young
Edvard Harrisson
Tove Björkman
Aimi Örnselius
 
Snabblänkar