ANMÄL DIG NU
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ljungvalla Tennisklubb

SOMMARTENNIS SCHEMA 14-18 JUNI & 22-26 JUNI
2020-06-11 08:51
Vi krossar deltarrekordet från förra året.

Tyvärr hinner inte de nya banorna bli klara till denna träningsperioden så banorna blir verkligen fullbokade, framförallt veckan efter midsommar så börjar träningen redan 08:00 och håller på ända till 21:30.
Har försökt uppfylla de flestas önskemål, men omöjligt med bara en bana att tillgå förutom att det är gruppindelningen som går före alla övriga önskemål.
Tänk på att veckan innan midsommar så börjar träningen redan nu på söndag.
Frågor?
0733-265474
/Per

14-18 juni (söndag - torsdag)

09:00-10:00
ALBERT NILSSON
WILTON JÄGESTEDT
NOAH KARLSSON
LUDWIG NILSSON
RASMUS CLERSELIUS
MIKAEL FILIZ

10:00-11:00
HILDA NETEWA
ELLINOR HANSEN
JENNIFER FORSLUND AITDANI
SAGA NORIN
MELVIN BERGGREN
SAMUEL OLSRUD
JULIAN RENSTRÖM

11:00-12:00
ZIDU HONG JOHANSSON
ALFRED SÄRÉN
SIMON SVÄRD
WILTON JÄGESTEDT
ALBERT NILSSON
RASMUS CLERSELIUS
LUDWIG NILSSON
MIKAEL FILIZ

12:00-13:00
HILDA NETEWA
SAGA NORIN
CHARLOTTE LARSSON
JENNIFER FORSLUND AITDANI
ELLINOR HANSEN
MELVIN BERGGREN
SAMUEL OLSRUD


14:00-15:00
MATHIAS HILLBORG
THEO KARLSSON
ALVIN BJÖRK
AXEL BJÖRK
CARL HELM

15:00-16:00
AXEL BJÖRK
ALVIN BJÖRK
LEVENTE HAZI
WILLIAM WOLLBERG
MATHIAS HILLBORG

16:00-17:00
DANTE WALSTAD
AMIN EL KADAOUI
EDVARD HARRISSON
HJALMAR HENRIKSSON
ZIDU HONG JOHANSSON
SANDER HENRIKSSON
LEON EKBLAD

17:00-18:00
AXEL MOLIN
NINJA WALSTAD
EMIL NIMMERMARK
ALICIA ARCONGE
OSKAR BAECK

18:00-19:00
ANDERS WALSTAD
KARIN BAECK

19:00-20:00
KRISTIAN STÅLNE
OLA GUNNEFUR
ANASTASIA LAPOURIDOU



22-26 JUNI (måndag-fredag)

08:00-09:30
VIGGO KULLEGÅRD
GABRIEL DOWERT
OLLE OHLQVIST
ELIOT FRIDH
VIDAR KARLBERG
SAMUEL OLSRUD

09:30-10:30
LEOPOLD SCHNEEBERGER
OSCAR NORLIN
ALFRED TAGE
LIAM HULTQVIST
VIGGO KULLEGÅRD

10:30-12:00
VIDAR KARLBERG
SAMUEL OLSRUD
MARC JOHANSSON
OLLE OHLQVIST
GABRIEL DOWERT
ELIOT FRIDH
OSKAR HENRIKSSON
EDVIN NILSSON

12:00-13:00
VIGGO KULLEGÅRD
ALFRED TAGE
LIAM HULTQVIST
LEOPOLD SCHNEEBERGER
OSCAR NORLIN
MATHIAS HILLBORG

13:00-14:00
EDVIN NILSSON
GABRIEL DOWERT
OLLE OHLQVIST
ELIOT FRIDH
LEON EKBLAD
OSKAR HENRIKSSON
LEOPOLD SCHNEEBERGER
OSCAR NORLIN

14:00-15:00
LEVENTE HAZI
WILLIAM WOLLBERG
MATHIAS HILLBORG
CARL HELM
HANNA JONSSON NORDIN

15:00-16:00
ELLIOT AXELSSON
OSKAR HENRIKSSON
ELIN BJÖRK
FELICIA SPORRE
ELIN DUWE
OTTO STJÄRNFÄLT
SEBASTIAN BRUNDIN
DENNIS LINDSKOG
ZIDU HONG JOHANSSON
EDVIN NILSSON
MIKAEL FILIZ

16:00-17:00
AXEL MOLIN
CASPIAN A ANTHONY
JACOB SPORRE
NINJA WALSTAD

17:00-18:00
ELIN BJÖRK
FELICIA SPORRE
ELIN DUWE
OTTO STJÄRNFÄLT
SEBASTIAN BRUNDIN
ZIDU HONG JOHANSSON
SANDER HENRIKSSON
MIKAEL FILIZ
ELLA JACOBSSON

18:00-19:00
DANTE WALSTAD
EDVARD HARRISSON
JOEL ERICSSON
EDITH NORIN
EMILIA STÅLBRAND
OSCAR KULLEGÅRD
HJALMAR HENRIKSSON
OLIVER RENDIN

19:00-20:00
JEANETTE SPORRE
ANNIKA CLERSELIUS
JENNY WIBACKE
MADELEINE KULLEGÅRD
CAMILLA JOHANSSON
SARA FRÖLICH

20:00-21:30
MIKAEL FRÖLICH
ANDREAS LESTRÉUS
DAVID KULLEGÅRD
JOAKIM PÅLSSON
ANDERS WALSTAD






 
Snabblänkar